İntihar Etmek İçin Direğe Çıkan Adam İntihar Edemeyince Nasıl Bir Yol Denedi

Gaziantep'te psikolojik sorunları olan bir adam telefon direğine çıktı. Çevre sakinlerinin polis ekiplerini aramasıyla polis ve psikoloğun gelmesiyle intihar etmekten vazgeçirilen telefon direğinde ne yaptı? Detaylar haberimizde.

İntihar Etmek İçin Direğe Çıkan Adam İntihar Edemeyince Nasıl Bir Yol Denedi
01 Aralık 2019 - 10:27

Gaziantep'te eşinden boşanan ve dört çocuğu bulunan bir şahıs intihar etmek için telefon direğine çıktı. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen adam intihar etmek için telekom direğine çıkarak intihar edeceğini söyledi.

Çevre sakinleri polis ekiplerini arayarak durumu bildirdi. Polis ekiplerinin gelmesiyle telefon direğinin altına hava yastığı açtılar. Polis ekipleri atlamak için direnen adama psikolog çağırdı. Psikoloğun uzun uzun konuştuğu adam atlayamayacağını anlayınca cebinde bulunan ilaçları içti.

CEBİNDE BULUNDURDUĞU İLAÇLARI İÇTİ

Yaklaşık üç saat sonra ikna olan psikolojik sıkıntıları bulunan adam telefon direğinden inerek sağlık kontrolünden geçmek için hastaneye götürüldü. Gaziantep'te intihar etmek için bir adam telefon direğine çıktı.


Polislerin çağırdığı psikoloğun konuşması üzerine atlayamayacağını anlayan şahıs cebinde bulunan ilaçları içerek intihar etmeye çalıştı. Uzun bir süre direkte kalana adam psikoloğun konuşması üzerine intihar etmekten vazgeçti. İntihar etmekten vazgeçen adam sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü. 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum