Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Türk Erkek Ünlüler Foto Galeri

Instagram'da en çok erkek Türk ünlü takipçisi olan kimlerdir? Türk ünlü erkeklerden takipçisi en fazla olan ve en az takipçiye sahip olan ünlüler kimlerdir?

Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Türk Erkek Ünlüler Foto Galeri
07 Ekim 2019 - 21:47 - Güncelleme: 08 Ekim 2019 - 07:52

Dünya genelinde en fazla ve aktif kullanılan sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Instagram’ı ünlüler daha aktif kullanıyor.
Normal vatandaşların takipçi sayısı birer birer artarken ünlülerin takipçi sayısı yüzer yüzer ya da biner biner artıyor. En çok takipçisi olan Türk erkek ünlüleri sizler için Muzurca.com ekibi olarak araştırdık.

 İşte En çok Takip Edilen Türk Erkek Ünlüler

Şükrü Özyıldız; Yakışıklı oyuncunun 1.2 Milyon takipçisi bulunuyor.Aras Bulut İynemli; Oyunculuğuyla adeta büyüleyen Çukur’un Yamaç Koçovalı’sının 5.1 Milyon takipçisi var.Ata Demirer; Komedinin zirve yaptığı adam yapmış olduğu taklitlerle kendisinden oldukça bahsettiren komedyenin 1.4 Milyon takipçisi var.
Erkan Kolçak Köstendil; Çukur’un Vartolu Sadettin rolüyle ekranlara dönmesiyle kendinden bahsettiren oyuncunun  1.7 Milyon takipçisi var.Ahmet Kural; Şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen oyuncunun 1.4 Milyon takipçisi var.Cem Yılmaz; Komedyen olan ve güldüren bir yandan da film çeken Cem Yılmaz’ın 4.4 Milyon takipçisi bulunuyor.Burak Deniz; Yakışıklı oyuncunun 3.2 Milyon takipçisi bulunuyor.Şahan Gökbakar; Recep İvedik komedi filmiyle yıkıp geçiren oyuncunun 3 Milyon takipçisi var.Tarkan; Megastar olan yakışıklı şarkıcının 3.7 Milyon takipçisi bulunuyor.Can Yaman; Başarılı oyuncunun 5.4 Milyon takipçisi var.Acun Ilıcalı:TV8 televizyon kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı’nın 7.8 Milyon takipçisi var.Burak Özçivit; Diriliş Osman filmi için çekim yapan başarılı ve yakışıklı oyuncunun 13.7 Milyon takipçisi bulunuyor.Ulaş Tepe Astepe; Sen Anlat Karadeniz filmiyle oyunculuğa damga vuran oyuncunun 872 Bin takipçisi bulunuyor.Kenan İmirzalıoğlu; Sinem Kobal ile evli olan yakışıklı oyuncunun 9.720 takipçisi bulunuyor.Murat Boz; Genç kızların sevgilisi olan şarkıcının 9.8 Milyon takipçisi bulunuyor.Instagram’da en çok takipçi sayısı fazla Türk erkek ünlüler Burak Özçivit, Kenan İmirzalıoğlu, Murat Boz ve Acun Ilıcalı olduğu görülüyor.
En az takipçisi olan Türk erkek ünlüler ise Ulaş Tepe Astepe, Ahmet Kural ve Şükrü Özyıldız olduğu görülüyor.
 
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum