İngiltere Başbakanı Boris Jonhson Korona Virüs Nedeniyle Hastaneye Yatırıldı 

İngiltere Başbakanı Boris Jonhson korona virüsüne yakalanmıştı. Boris Jonhson hangi semptomdan dolayı hastaneye yatırıldı. İngiltere Başbakanı Boris Jonhson ne zaman korona virüsüne yakalandı?

İngiltere Başbakanı Boris Jonhson Korona Virüs Nedeniyle Hastaneye Yatırıldı 
06 Nisan 2020 - 09:32

Çin'den tüm dünyaya pandemic salgın olarak açıklanan korona virüs binlerce can aldı. Korona virüs sebebiyle vaka sayısı bir milyonu geçti. Her geçen gün yayılan korona virüs dur durak bilmiyor.

Geçtiğimiz günlerde korona virüsüne yakalandığını söyleyen İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın korona virüs testi pozitif çıkmıştı. Evinde kendisini izole eden ve karantina altında bulunan İngiltere Başbakanı Boris Johnson  geçtiğimiz günlerde korona virüsüne karşı sadece bir semptomunun olduğunu söylemişti.BORİS JOHNSON KÜÇÜK BİR SEMPTOM ATEŞİM VAR 

Onun da sadece ateşinin biraz yüksek olduğunu duyuran Türk asıllı Boris Johnson 3 Nisan akşamı sosyal medya platformu Twitter hesabı şu sözleri söylemişti; Kendimi daha iyi hissediyorum ve 5 günlük tecride rağmen ne yazık ki hala bir semptomum var, küçük bir semptom. Hala ateşim var ve bu nedenle hükümetin tavsiyesi uyarınca, bu belirti gidene kadar kendimi tecrit etmeyi sürdürmem gerekiyor.

İfadelerini kullanan İngiltere Başbakanı Boris Johnson dün akşam saatlerin de hastaneye kaldırıldı. Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamaya göre doktorun tavsiyesi üzerine önlem amaçlı hastaneye kaldırıldı denildi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum