İç Çamaşırlı Pozlarını Paylaşan Rihanna Gündeme Bomba Gibi Düştü

Cesur Pozları ile yürekleri hoplatan Rihanna bu sefer bir iç çamaşırı markasını tanıtmak için kameralara karşısına geçti. Marka tanıtımı sırasında çekimlerden bir kare paylaşan güzel oyuncu sosyal Medya’da yoğun ilgi gördü.

İç Çamaşırlı Pozlarını Paylaşan Rihanna Gündeme Bomba Gibi Düştü
03 Kasım 2019 - 10:07

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlara yapan güzel şarkıcı Rihanna Eylül ayında piyasaya sürdüğü kozmetik markasından sonra yıllardan bu yana tek tip bir güzellik algısını yıkan iç çamaşırı markasıyla güzellik sektörüne adımını atan yıldız şarkıcı Rihanna, sosyal medya hesabından kendi ürünlerinin reklamını ve tanıtımın kendisi bizzat yapıyor.

31 yaşındaki ünlü şarkıcı aldığı kilolar nedeni ile hamile yorumlarına ve iddialarına çektiği bikinili bir video ile cevap vermişti.

Savage' Vahşi' adını verdiği bir markasının tanıtımında ve adı için ünlü şarkıcı "Her kadın içindeki güç sebebiyle biraz vahşidir. Keşfedersiniz veya keşfetmezsiniz, fakat bu hissiyat hep oradadır!" ifadelerini kullanmıştır.

Kendi ismini verdiği markası Fenti ve Savage X fenti koleksiyonu için kameraların karşısına çıkan ve çekimler yapan güzel şarkıcı çekimlerden bir fotoğraf paylaşarak hayranlarını yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ünlü fotoğrafçılardan Dennis Leupold'un kamerasının karşısına geçen ünlü şarkıcı cesur pozlarını sosyal medya hesabında paylaştı.

Ünlü Şarkıcı Rihanna "Kendi stylist'im Jahleel Weaver'i sizlerle tanıştırayım. Üç yeni VIP kutu hazırladık. Mood'unuza göre değişiyor" ifadellerini kullanırken bazı Riri hayranları da "Senin acıman yok mu?" yorumunu yaptılar.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum