Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu Nasıl Garsona Benzetildi

Hülya ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu neden sosyal medyada alay konusu oldu. Giydiği kıyafetle kime benzetildi?

Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu Nasıl Garsona Benzetildi
20 Ekim 2019 - 22:03

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu geçen hafta sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile birlikte ünlü modacı Gülnur Güneş’in düğününe gitti. Giydiği kıyafetle sosyal medya gündemine oturan Zehra Çilingiroğlu takipçilerini kızdırdı.

 Zehra Çilingiroğlu giydiği kıyafetle sosyal medyada takipçileri tarafından alay konusu oldu. Zehra Çilingiroğlu düğünde tercih ettiği kıyafetten dolayı takipçileri tarafından sosyal medyada garsona benzetildi.

Hayal Kırıklığına Uğrattı 

20 yaşındaki genç kız Zehra Çilingiroğlu geçen hafta katıldığı kına gecesinde tercih ettiği kıyafetten ötürü çok beğenilmişti. Geçen hafta takipçileri tarafından oldukça beğenilen ve beğeni alan Zehra Çilingiroğlu bu hafta katıldığı düğünde hayal kırıklığına uğrattı.
Zehra Çilingiroğlu sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile aynı kombinde kıyafet tercih etti. Ama yapmış olduğu düğün kombini takipçilerinin eleştirisine maruz kaldı.

Takipçilerinden oldukça yorum alan Zehra Çilingiroğlu’na öyle bir yorum geldi ki beğenilmediği aşikar, İşte o yorum;  “Düğüne garson olarak mı katıldı, 50 yaşındaymış da 30 görünüyor” diyerek eleştirdiler.

Takipçilerini eleştirilerine maruz kalan Zehra Çilingiroğlu yapılan yorumlara sessiz kaldı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum