Hekimoğlu Dizisinin Konusu Nedir? Ne Zaman Başlayacak

Hekimoğlu dizisi kadrosunda kimler olacak? Timuçin Esen nasıl bir role bürünecek? Hekimoğlu dizisi hakkında merak edilen tüm sorular haberimizde.

Hekimoğlu Dizisinin Konusu Nedir? Ne Zaman Başlayacak
09 Kasım 2019 - 07:51

Eylül ayı ile birlikte bir çok yeni dizi televizyon ekranlarında boy gösteriyor. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Kanal D ekranlarında yayına girmeye hazırlanan Hekimoğlu dizisinin fragmanı yayınlandı.

Yayına giren tüm ülkelerde reyting rekorları kıran House M.D. dizisinin Türkçe uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Hekimoğlu adlı dizinin oyuncu kadrosunda ise güçlü isimler bulunuyor.Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın paylaştığı Hekimoğlu dizisi hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

 Ne zaman televizyon da yayın hayatına başlayacağı bilinmiyor. Yayın hayatında muhteşem bir çıkış yapan House M.D. dizisi Hekimoğlu olarak karşımıza çıkacak.

Hekimoğlu Dizisinin Konusu Ne olacak?

Timuçin Esen, hastanesinin tıbbi tanı uzmanlığı departmanının başındaki doktordur. Kendini aşırı beğenmesi, takıntılı davranışları, insanları önemsememesi ve boşvermişlik gibi özelliklerine rağmen ünü dört bir yana yayılmış müthiş biridir.
 Uzmanlık alanı, bulaşıcı hastalıklardır. Hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara bir bakışta tanı koyarak onların hayatlarını kurtarmaktadır.

Hastalarla, zorunlu kalmadıkça doğrudan temasa geçmemeyi tercih eder, ancak ekibindeki doktorların psikolojilerini de sürekli olarak bozmaktadır. Kibirli bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Timuçin Esen bambaşka bir role bürünecek.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum