Heidi Klum Elbisesi İle Sosyal Medya'da Olay Oldu

Dünyanın birçok yerinde kutlanan cadılar bayramı için ünlü model Heidi Klum seçtiği elbise oldukça iddialı bir elbise oldu. Heidi Klum seçtiği elbise için saatlerce hazırlanması gerekti.

Heidi Klum Elbisesi İle Sosyal Medya'da Olay Oldu
01 Kasım 2019 - 21:00

Cadılar bayramına her yıl damgasını vuran isimlerden olan ünlü model Heidi Klum bu yıl seçtiği kıyafet ile sosyal medya da olay oldu.Cadılar bayramı için seçtiği kıyafet ile bir partiye katılan ünlü model efsane girişi ile ilgi odağı haline geldi. Dünyaca ünlü modeller arasında yer alan Heidi Klum her yıl düzenlediği geleneksel Cadılar Bayramı Partisi bu sene de seçtiği kostümle dikkatleri üzerinde topladı. Dün gece gerçekleşen partide misafirlerinin karşısına bir uzaylı kostümü ile çıktı.Ünlü model uzaylı kıyafeti için saatlerce hazırlanması gerekti. New York’ta Amazon mağazasında halka açık bir şekilde saatlerce hazırlanana ünlü model hazırlık sürecini sosyal medya hesabından paylaştı.Sosyal medya hesabından takipçileri ile kostümünü paylaşan ünlü model kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Karantinaya alınmış bir uzaylıyı canlandıran ünlü modelin eşi Tom Kaulitz de astronot oldu.46 yaşındaki ünlü isim her sene olduğu gibi bu senede cadılar bayramının unutulmaz marka isimi oldu. Heidi Klum Plastik ve takma makyajı ustaca kullanan ekibi sayesinde her sene en başarılı kostümlerin sahibi Heidi Klum oluyor.
Halloween bayramını, Heidiween olarak anılmasına sebep olan ünlü model her sene olduğu gibi bu senede cadılar bayramının kraliçesi olduğu belirtiliyor.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum