Hastanede Tedavi Gören Çağla Şikel'den Haber Var

Çağla Şikel geçtiğimiz hafta hastaneye yatmıştı. Bu hafta Çağla Şikel'den sevindirici haber geldi. Çağla Şikel sosyal medyada nasıl paylaşım yaptı?

Hastanede Tedavi Gören Çağla Şikel'den Haber Var
10 Kasım 2019 - 19:17

Fox Tv de Çağla ile Yeni Bir Gün adlı bir televizyon programı yapan Çağla Şikel geçen hafta vücudunda ağır enfeksiyondan dolayı hastaneye yatmıştı. 

Hastalığını çocuklarına dahi söylemeyen Çağla Şikel hastaneye yattıktan sonra ablası Berna Şikel bir açıklama yapmıştı. Çağla Şikel'den sevindirici haber geldi taburcu oldu.

Çağla Şikel Taburcu Oldu Yaptığı tv programında bir hafta rapor alan güzel manken Çağla Şikel dün taburcu oldu. Nişantaşı'nda bir özel hastanede tedavi olduktan sonra taburcu olan Çağla Şikel'in evdede tedavisinin süreceği bilgisi geldi.

Hastanede tedavi olduktan sonra taburcu olan Çağla Şikel Instagram'da paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımının altına ise şu notu düştü; Biraz yüzü gülüyor gibi...

Bıkmadan usanmadan hissettirdiğiniz sevginize, güzel dileklerinize, dualarınıza teşekkür ederim. Hem de çok. Çağla Şıkel yaptığı bu paylaşımla kısa sürede takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum aldı.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum