Hande Erçel'in Mini Etekli Pozuna Sosyal Medya'dan Beğeni Yağdı

Güzel oyuncu Hande 'Erçel Yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Yeni dizi Azize'nin ilk fragmanı yayınlandı. Sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu takipçilerinden büyük beğeni topladı.

Hande Erçel'in Mini Etekli Pozuna Sosyal Medya'dan Beğeni Yağdı
05 Ekim 2019 - 10:45

Güzel oyuncu yeni sezonda fragmanı yayınlana Azize dizi ile ekranlara geri dönüyor. Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı dizi ilk fragmanını yayınladı. Genç oyuncu dün sosyal medya hesabından mini etekli fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.25 yaşındaki güzel oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı mini etekli pozu tüm dikkatleri üzerine çekti. Son olarak pencereden dışarıya baktığı mini etekli pozunu takipçileri ile paylaşan güzel oyuncu sosyal medyada yarım milyonun üzerinde beğeni aldı.Sosyal medya hesabında milyonların takip ettiği güzel oyuncunu yaklaşık olarak 11 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Kısa sürede beğeni ve yorum alan olan güzel oyuncuya  'Pencere güzeli' ve  'Muhteşem' gibi yorumlar yapıldı.

Azize Dizisi İle Ekranlara Geri Dönüyor

Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Hande Erçel Ve Buğra Gülsoy'un olduğu yeni dizinin yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk oturuyor. Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak'in kaleme aldığı, Azize Ekim ayında Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Muzurca.com 
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum