Haluk Levent'ten Kızlara Mesaj Var! Lanet Okuyun Sevgiye 

HAluk Levent resmi Twitter hesabından nasıl paylaşım yaptı? Güleda Cankel hakkında neler söyledi? Genç kızlara nasıl bir mesaj gönderdi?

Haluk Levent'ten Kızlara Mesaj Var! Lanet Okuyun Sevgiye 
21 Kasım 2019 - 21:35

Haluk Levent geçtiğimiz günlerde Isparta Üniversitesi'nde okuyan ve sevgilisi tarafından öldürülen Güleda Cankel için sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı. Isparta da öğrenim gören üniversite öğrencisi Güleda Cankel sevgilisinden ayrılmak isteyince sevgilisi katletmişti.

Bunun için sosyal medyada bir çok etiketle yaşanan bu olaya tepki gösteriliyor. Sosyal medyada #güledaiçinsusma #güledacankel #güledacankelpaylaşım gibi etiketler adı altında bir çok destek paylaşımı yapıldı. 

El Bebek Gül Bebek Büyütün Katilin Biri Öldürsün 

Hem sanatçı hemde AHBAP Derneği'nin Başkanı olan Haluk Levent ise #güledacankelpaylaşım adı altındaki etiketiyle genç kızlara tavsiyede bulundu. Haluk Levent'in paylaşımı ise şu şekilde;
 El bebek büyüt, yeme yedir. Tek umudun kızının okuması, mutlu olması olsun. Sonra bir katil gelsin onu bıçakla kessin! Ana yüreği dayanır mı? Kızlar. Haluk abinizin tavsiyesi. Sevgilinizden en ufak bir şiddet eğilimi gördüğünüzde uzaklaşın kaçın! Lanet okuyun sevgiye. Tavsiyesinde bulundu. 

Haluk Levent kızını el bebek gül bebek büyüt yeme yedirme tek isteğin kızının okuması ve mutlu olması olsun sonra biri gelip kessin ana yüreği dayanır mi buna ifadelerini kullanarak kızlara tavsiye olarak ufak bir şiddet görseniz dahi sevgilinizden kaçın açıklamasını sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum