Haluk Bilginer'den EMMY Ödüllerinde Tarihi Başarı

Haluk Bilginer Uluslararası EMMY Ödülleri'nde En İyi Erkek oyuncu ödülüne layık görüldü. Haluk Bilginer hangi dizide rol aldığı karakterle ödül aldı? Haluk Bilginer almış olduğu Uluslararası EMMY ödüllerinde hangi sözlerle duygularını ifade etti?

Haluk Bilginer'den EMMY Ödüllerinde Tarihi Başarı
26 Kasım 2019 - 15:10

Haluk Bilginer uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi'nin ABD dışında yayınlanan televizyon yapımlarının en iyilerinin seçtiği ödül töreninde ödül aldı. Haluk Bilginer EMMY ödüllerinde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı.

Bu sene 47.’si düzenlenen törende Portekiz, Güney Afrika, Fillandiya, Macaristan, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık, Singapur, Brezilya, Türkiye, Katar, Hollanda, ABD, İsrail, Hindistan, Fransa, Singapur gibi ülkeler arasında yapıldı. Haluk Bilginer üstün başarısını Şahsiyet dizisiyle yaptı. Şahsiyet dizisinde göstermiş olduğu performanstan dolayı Uluslararası EMMY ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu olarak seçildi.TÜRKİYE ADINA ÇOK MUTLUYUM 

Haluk Bilginer Uluslararası EMMY ödüllerinde almış olduğu ödülden dolayı gurur verici olduğunu belirterek şu sözlerle duygularını paylaştı; Çok iyi hissediyorum. Kendimden çok Türkiye’ye bu ödül gittiği için çok mutluyum. Türkiye için çok mutlu olduğunu Uluslararası EMMY ödüllerinde almış olduğu ödül için Türkiye adına çok mutlu olduğunu ve çok iyi hissettiğini söyleyen Haluk Bilginer şu sözleri söyledi;

Çok severek, beğenerek yaptığımız bir işin başkaları tarafından da uluslararası bir platformda takdir edilmesi ve ödülle taçlandırılması çok mutlu edici bir şey. Çok mutluyum. Haluk Bilginer çok severek beğenerek yaptığı bir işi yaptığını ve bu ödülden dolayı önce Türkiye adına sonrada kendi adına mutlu olduğunu dile getirdi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum