Hadise Mor Taytı İle Makyajsız Fotoğrafına Beğeni Yağdı

Ünlü şarkıcı Hadise korona virüsü nedeni ile oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile birlikte aynı evde kalıyorlar. Hadise sosyal medya hesabından mor taytlı, makyajsız fotoğrafını paylaştı. Hadisenin yaptığı bu paylaşım kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Hadise Mor Taytı İle Makyajsız Fotoğrafına Beğeni Yağdı
05 Nisan 2020 - 08:30

Korona virüsü nedeni ile zamanın evinde kalarak geçiren ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Hadise sosyal medya hesabından makyajsız, mor taytı ile çekindiği fotoğrafını takipçileri paylaştı. Ünlü şarkıcın mor taytı ile yaptığı paylaşıma kısa süre içinde binlerce beğeni geldi.Hadise bir süredir aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile aynı evde karantinada kalıyorlar. Hadise'nin oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile aynı evde kalması detay ise aynı koltukta verdikleri poz ile ünlü şarkıcı hadiseni oyuncu Kaan Yıldırımın köpeği ile verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşması ikiliyi ele veren görüntü oldu.

Korona virüsü salgını nedeni ile konserlerine bir süre ara verip evde kalmayı tercih eden sanatçı oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile aynı evde yaşıyor. Ünlü şarkıcı son olarak sosyal medya hesabından yaptığı mor taytlı ve makyajsız fotoğrafı sosyal medyada 20 dakika içinde 155 binden fazla beğeni geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraf ile sosyal medya gündemine bomba gibi düşen hadise magazin dünyasında uzun zaman gündemde kalmaya deva edecek ünlüler arasında yer alıyor.


Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum