Ünlülerin 2020 Yılına Dair Sosyal Medya Mesajları

Yeni yıla girdikten sonra ünlüler sosyal medya hesapları üzerinden nasıl paylaşım yaptılar? Ünlüler sosyal medya hesaplarından nasıl temennilerde bulundular?


Ünlülerin 2020 Yılına Dair Sosyal Medya Mesajları

Yeni bir yıla girdikten sonra ünlülerin bir çoğu sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaptılar. Ünlülerin sosyal medyada yeni yıl paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı. 

Takipçilerinin beğeni yaptıkları paylaşımlarına yorumlarda da bulundular. Sanat dünyasından spor dünyasına kadar ünlüler yeni yıl için mesajlarda bulundular. 

İŞTE ÜNLÜLERİN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

Demet Şener; 2019’un en güzel hediyesi Cenk! 2020 hepimize önce sağlık sonra huzur,mutluluk,aşk,bolluk,bereket,şans getirsin...Dilerim yeni yılda sizlerin de tüm beklentileri gerçek olur...Gönülden istediğiniz herşey sizi buluyor yeter ki kalbinizi temiz tutun...Sizleri seviyorum...

Sadri Alışık; Bu sene de hüznü, mutluluğu, heyecanı ve hayatı paylaştığım başta ailem olmak üzere herkese selam olsun. Nice senelere...

Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade; Meğer bizim bir kızımız olacakmış. Uyurken özlemek diye bir şey varmış. Hayat ondan önce ve ondan sonra olarak ikiye ayrılacakmış. Ne çok sevgi varmış meğer içimde.  Öpmeye koklamaya doyamadığım, o bir kez gülsün diye binbir şekle girdiğim her haline aşık olduğum bir kızım oldu bu sene. Çok şükür! 2019 bizim için çok güzel ve unutulmazdın! 2020 hepimiz için tüm sevdiklerimizle birlikte mutlu, sağlıklı, huzur dolu olsun, herkese mutlu yıllar.
 
Ceyda Düvenci; Biz aşkla, umutla hayallerimize ve 2020 deki güzel günlerimize doğru baktık bu fotoğrafta... hepimizin heyecanla, umutla, aşkla , bereketle ve sağlıkla gelen yepyeni bir yılın olsun bu yıl... 101 yılda bir böylesi yıl 2020 sonra taaa 2121... umarım özelliği gibi özel olur hepimize...Mert Fırat;
Eşitliğin her alanda sağlandığı, insanlığımızdan utanmadığımız, barışın hüküm sürdüğü, mutlu, sağlıklı, huzurlu, bereketli bir yıl olsun. Hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz hatta ötesine geçtiğimiz yıllara.

Enis Arıkan;Yılbaşını ailemle geçiriyorum. Sizi seviyorum çok mutlu olun emi.

Nurgül Yesilçay; İlerde geriye dönüp baktığımızda “2020 ne güzel bi yıldı”diyelim inşallah. En güzel, en sağlıklı, en mutlu, en bereketli yılımız olsun.

Ezgi Mola; Mutlu yıllar! Sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu bir yıl olsun hepimiz için ...Buse Terim Bahçekapılı; Bahçekapılılar herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yıl diler.

Neslişah Alkoçlar; 2019'un son günü... Hoşgeldin 2020 şimdiden çok heyecanlıyım. Herkese mutlu huzurlu yıllar.Gülben Ergen; Joker kostümlüsü, deri ceketlisi, sweatshirtlüsü hepsi bizde. Hepimize sağlık, neşe, bereket ve huzur dolu bir yıl diliyorum...

Acun Ilıcalı; DoğrulanmışYeni yılı karşıladık, 2020 herkese mutluluk getirsin..Ünlüler sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaptılar. Yapmış oldukları paylaşımlara beğeni ve yorum yağdı.