''Kral Gibi Hisset'' Sloganlı Aşk Adasına Dünyanın Her Yerinden Akın Ediyorlar

Karayipler'de düzenlen seks Adası için 60 eskort çalışacak 4 günl konaklaması 40 bin TL olan seks Adasın'da lüks yemek, sınırsız alkol,ve seks partileri yapılacağı biliniyor.


''Kral Gibi Hisset'' Sloganlı Aşk Adasına Dünyanın Her Yerinden Akın Ediyorlar

Good Girls Co adlı bir şirket tarafından düzenlenen aşk adası ilk kez görüntülendi. 4 gün için kişi başı 40 bin lira ödenen bu adada katılımcılara yasal olmayan çok sayıda imkan sunuluyor. 

Söz konusu adada sunulacağı vaat edilen ilginç istekler ve aşk adası detayları.

60 Kadın İşçi Çalışıyor

 2017 yılın da Kolombiya'da yapılmak istenen parti için Papa’ya şikâyet gitmiş ve bunu şikayet üzere bu plan Karayipler'de hizmete geçmiş. Karayiplerde açılan aşk adasında herşeyin serbest olduğu kadın işçisi çalışıyor.

Bu ilginç adada tatil yapmak isteyenler için ise ödeme ücreti 40 bin TL olarak belirlendi. Dolar üzerinden ödenen konaklama ücretinin fiyatı 4 gün boyunca geçerli. Dünyanın heryerinden müşterileri bulunan adanın slogonı ise Kral Gibi Hisset.
 
Adayı işleten şirket yöneticileri ve organizasyon sahibleri tarafından yapılan açıklamada ise burada çalışan kadın işçilerin sağlık durumları üzerinde duruyorlar. Müşterilerin en çok bu konu üzerinde soru sorduklarını belirten şirket yöneticileri kadınların sağlıklarının gayet iyi olduğunu ve düzenli olarak kontrollerinin yapıldığını ifade ettiler.

Muzurca.com