Gürse Birsel Karantina Günlerini Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Ünlü Oyuncu ve senarist olan Güzel oyuncu Gürse Birsel Sosyal medya hesabından saçlarına röfle, balyaj ve boyadığını hallerini paylaştı. Instagram hesabından paylaşım yapan Gürse Birsel Instagram hesabından yaptığı paylaşım takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Gürse Birsel Karantina Günlerini Sosyal Medya Hesabından Paylaştı
28 Mart 2020 - 09:11

Gürse Birsel Karantina Günlerini Sosyal Medya Hesabından Paylaştı
Ünlü oyuncu Gürse Birsel korona virüs nedeni ile karantina günlerinde yaptıklarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Hem oyuncu hem de Senaristlik yapan Gürsel Birsel sosyal medya hesabını karantina günlerinde aktif olarak kullanıyor.


Güzel oyuncu Sosyal medya hesabından evde kendi röflesini kendi yaptığını belirtti. Başarılı oyuncu güzellik blogger'ı mı oluyorum ben diyerek paylaşımını sevenleri ile paylaştı. Gürse Birsel Instagram hesabından yaptığı paylaşım takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞIM YAPAN GÜRSE BİRSEL TAKİPCİLERİNİN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Ünlü oyuncu Saçını gösterdiği fotoğrafını altına “Kendi röflemi yapmanın, hatta önlere balyaj atmanın haklı gururu… #evdekal Story'mde nasıl yaptığımı anlattım. “Güzellik blogger'ı mı oluyorum ben, Allah’ım bu sürecin bitiminden ne halde çıkacağız” ifadelerini kullandı Ünlü oyuncu endişelendim hemen diyerek paylaşımına ekledi.


Oyuncu saçları ile ilgili değişimi nasıl yaptığını ise sosyal medya hesabındaki hikaye bölümünde anlattı. Başarılı Oyuncu bir internet satış sitesinden sipariş ettiği röfle boyası ve başına delikli bir bone takıp paketin içinde çıkan tığ ile saçlarını tek tek ayırarak nasıl boyadığını anlattı. Gürse Birsel’in sosyal medya üzerinden yaptığı bu paylaşım takipçileri tarafından beğeni topladı.


Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum