Günün Magazin Kazanı: Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses, Sinem Kobal, Bülent Ersoy, Çağatay Ulusoy

Bugünün magazin kanında bir çok ünlü isim bulunuyor. Hülya Avşar İbrahim Tatlıses'le birlikte telefonda neden hüngür hüngür ağladı? Beş Aylık hamile olan sinem Kobal'a kaç milyonluk reklam teklifi geldi? Bülent Ersoy başlayacağı yeni programında kaç milyon tl'lik anlaşmaya imza attı? Çağatay Ulusoy mutfakta ne pişirdi? Çağatay Ulusoy pişirdiği yemeği sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Günün Magazin Kazanı: Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses, Sinem Kobal, Bülent Ersoy, Çağatay Ulusoy
30 Mayıs 2020 - 14:51

Ünlüler dünyasında her geçen gün yeni haberler ortaya çıkıyor. 30 Mayıs Cumartesi günün magazin haberlerini Muzurca.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Gelen bilgilere göre Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses’i arayarak artık sahnelere dönmesini istedi.

İbrahim Tatlıses seçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda 2005 yılında yapmış olduğu konser yayınlanmıştı. Gelen iddialara göre Hülya Avşar “Artık sahnelere dön, özledik. Sözlerini söylediği İbrahim Tatlıses’in çok duygulandığı ve Hülya Avşar’la birlikte ağladıkları ifade edildi.Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan, geçtiğimiz günlerde beş aylık hamile olduğu ortaya çıkan Sinem Kobal’a reklam teklifi yağıyor. Türkiye’de sevildiği kadar bir o kadar da dünya genelinde sevilen Sinem Kobal’a ünlü markalardan bir milyonluk reklam teklifi geldiği iddia edildi.

Bülent Ersoy geçtiğimiz aylarda dostu olan Nur Yerlitaş’ı ve annesini kaybetti. Show Tv ekranlarının sevilen programı olan Kuaförüm Sensin adlı program da jüri üyeliği yapacağı ve anlaşma imzaladığı ortaya çıktı. Bülent Ersoy tam 3 milyon 250 bin liraya anlaştığı söylendi.

Çağatay Ulusoy karantina günlerinde kendisini mutfağa verdi.Mutfakta iyi olduğu söylenen Çağatay Ulusoy bu kez suşi yaptı. Çağatay Ulusoy yaptığı suşiyi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum