Günün Magazin Kazanı: Engin Altan Düzyatan, İrem Derici, Acun Ilıcalı

Magazin gündeminin öne çıkan haberleri; Engin Altan Düzyatan Cedi Osman'ın Instagram canlı yayınına katılarak kendisi ile ilgili nasıl bilgiler verdi? İrem Derici nereden düştü? İrem Derici'ni ayağı kırıldı mı? İrem Derici ne tedavisi görüyor? Acun Ilıcalı katıldığı bir programda parti kuracağını söyledi. Acun Ilıcalı'nın partisinin ismi ne olacak? Sloganı ne olacak?

Günün Magazin Kazanı: Engin Altan Düzyatan, İrem Derici, Acun Ilıcalı
31 Mayıs 2020 - 18:22

Magazin kazanı bugün yine kaynadı. Birbirinden yeni magazin haberlerini derledik. Engin Altan Düzyatan basketbolcu olan Cedi Osman’ın Instagram canlı yayınına katılarak kendisi hakkında bilgi verdi. Cedi Osman canlandırdığın karakterlerden hangisi sensin sorusuna şu şekilde cevap verdi;

Hepsi bir anlamda benim, ama diğer taraftan bakarsak hiçbirisi de ben değilim. Oyunculuk biraz öyle bir şey. Bir rol geldiği zaman o senmiş gibi, sen gerçekten o rolün hissettiklerini hissetsen ne yaparsın diye düşünüyorsun. Kendin benliğini de koyuyorsun. Kendinden de bir şeyler katmak zorundasın.

Bazı rollerin daha fazla benzer yanları oluyor. Bazı rollerin daha az oluyor. Baktığın zaman hepsinden biraz biraz var bende. Hepsi çok keyifli rollerdi. Oynadığım her rolle de gurur duyarım. Severek oynamışımdır, oynadığım rolleri. Pilot olmak çok keyifli bir işti. Ertuğrul Gazi’nin apayrı bir yeri vardı. Romantik komedilerin apayrı bir yeri vardı.

Gelen iddialara göre İrem Derici merdivenlerden düştü. Çamaşır sermek için balkona giden şarkıcı çalan telefonunu açmak için telefona yöneldiğinde merdivenlerden kayarak düştü. İddiaların devamında ise İrem Derici’nin vücudunda ödem oluşmuş ve iğne tedavisi gördüğü yönde.  Yaptığı programlar ve yarışmalarla adından bahsettiren Acun Ilıcalı bir programa katılarak kendisi hakkında bir çok açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı’nın yaptığı bir açıklama dikkatleri üzerine çektiArkadaşlarına Acun Ilıcalı ilerde bir parti kuracağını ve partinin ismini ise rahat parti olacağını sloganının ise Ben yırttım, şimdi sıra sizde olur herhalde. Sözlerini söyledi.
Muzurca.com 


YORUMLAR

  • 0 Yorum