Günün Magazin Kazanı: Demet Akalın, Müge Anlı, Ebru Şahin, Çağla Şikel

Bu gün magazin gündeminde Demet Akalın SpaceX tarafından uzaya gönderilen araç için sosyal medya hesabından nasıl paylaşım yaptı? Müge Anlı iki ay aradan sonra bugün programa başladı. Müge Anlı'nın programında sarılma aparatı dikkat çekti. Çağla Şikel villasını kaç milyon tl ile satışa çıkardı? Ebru Şahin sosyal medya hesabı üzerinden nasıl paylaşım yaptı?

Günün Magazin Kazanı: Demet Akalın, Müge Anlı, Ebru Şahin, Çağla Şikel
01 Haziran 2020 - 18:02

Günün magazin kazanı bugün yine kaynadı. Korona virüsle mücadele edilen şu günlerde şarkıcı Demet Akalın SpaceX'e gönderme de bulundu.Demet Akalın SpaceX'in ilk insanla uzay mekiğiyle birlikte uzaya  gönderilmesine 'Uzaya  gittiler ama hala aşı yok'. Yorumunda bulundu.

Çağla Şikel iki sene önce aylık kazancını 200 bin Tl olarak açıklamıştı. 41 yaşında olan güzel manken Çağla Şikel Balmumcu'da bulunan 9 odalık villasını satışa çıkardı.Gelen iddialara göre Çağla Şikel 9 odalı villası için 11 milyon tl istedi. Çağla Şikel villasını sattıktan sonra havuzlu bir villa alacağı iddia edildi. 

Müge Anlı gündüz kuşağı programına korona virüs nedeniyle iki aydır ara vermişti. Programa bugün 1 Haziran'da başladı.Çözmüş olduğu cinayetlerle ve bulmuş olduğu kayıplarla dikkatleri üzerine çekiyor. İki ay aradan sonra tekrar ekranlara gelen Müge Anlı sarılma aparatı ile ekran başındaki ve stüdyodaki seyircilerini kahkahaya boğdu. 

Hercai dizisiyle muhteşem bir çıkış yakalayan Ebru Şahin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı.Ebru Şahin'in sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bu paylaşım kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum