Günün Magazin Kazanı; Acun Ilıcalı, Seda Sayan, Zeynep Alkan

Acun Ilıcalı doğum gününde sevgilisi ile fotoğraf paylaştı. Acun Ilıcalı'nın bu paylaşımını ilk kim beğendi? Seda Sayan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasından neden ayrıldı? Zeynep Alkan Hollanda'lı sevgilisi ile fotoğraf paylaştı. Sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafın altına Zeynep Alkan nasıl not düştü?

Günün Magazin Kazanı; Acun Ilıcalı, Seda Sayan, Zeynep Alkan
02 Haziran 2020 - 14:58

Magazin kazanı bugün de kaynadı. Yapmış olduğu programlarla adından bahsettiren ve TV8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı sevgilisi olan Ayça Çağla Altunkaya ile fotoğraf paylaştı. Sevgilisiyle ilk defa fotoğraf paylaşan Acun Ilıcalı'nın fotoğrafını ilk beğenenler arasında sosyal medya fenomeni olan eski  Şeyma Subaşı oldu. Şeyma Subaşı'nın yapmış olduğu bu hamle takipçilerini şaşırttı.

O Ses Türkiye'yi hazırlayan ve sunan Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde jüri üyelerinin değişeceğini ve seyircilerin farklılık sevdiğini  açıklamıştı. Bu sözler üzerine sosyal medya hesabı üzerinden Murat Boz bir paylaşım yapmıştı. Murat Boz'un yaptığı bu paylaşıma O Ses Türkiye'den ayrıldı yorumlarında bulunulmuştu. Fakat bugün gelen bilgilere göre Seda Sayan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına veda ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden 'Bu bir veda pozu ben çok yoruldum notuyla paylaşım yaptı.Yönetmen ve oyuncu olan  Hamdi Alkan'ın 22 yaşındaki kızı Zeynep Alkan sosyal medya hesabı üzerinden Hollanda'lı sevgilisi ile bir fotoğraf paylaştı. Zeynep Alkan Hollanda'lı sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafın altına Aşk notunu düştü.
Muzurca.com
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum