Gülşen Bikinili Fotoğrafı İle Sosyal Medya'yı Salladı

Cesur kıyafetleri ile adından sıkça söz ettiren Ünlü Şarkıcı Gülşen Sosyal medya Hesabı Üzerinden Bikinili Fotoğrafını paylaştı.

Gülşen Bikinili Fotoğrafı İle Sosyal Medya'yı Salladı
11 Ekim 2019 - 10:43

Ünlü sanatçı Gülşen Geride bıraktığımız eylül ayının sonlarında çocuklarını eğitimi için eşi Ozan Çolakoğlu ve Çocukları ile birlikte İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşti.

Konser zamanlarında veya sahneye çıkacağı zamanlarda Türkiye’ye Gelen güzel sanatçı Yoğun bir tempo ile koşturan sanatçı iki ülke arasında sürekli gidip geliyor.

Geçtiğimiz günlerde yaz aylarına ait bir tatil fotoğrafını paylaşan Gülşen fotoğrafının üstüne ‘’Bakma Güzeldi Ya’’ Notunu düştü.

Katalonya yakınlarında Costa Brava adında bir deniz ürünleri restoranı olan küçük bir koyda mola veren ve karnını doyuran Gülşen, burada çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı.  Bikinili fotoğrafını takipçileri ile paylaşan güzel sanatçı fotoğrafına “Bakma güzeldi yaz” notunu ekledi. Sanatçı paylaşımı kısa süre içinde çok sayıda beğeni aldı.Geçtiğimiz günlerde gazetecilerinin sorularını yanıtlaya Gülşen Azur Benan artık büyüdü. İkinci bir çocuk düşünüyor musunuz?” Sorusuna “Yok hayır, istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum