Gülse Birsel'den İlginç Alışkanlık İtirafı

Türkiye’nin Başarılı Oyuncu ve senaristlerinden olan Güzel oyuncu Gürse Birsel'den şaşırtan itiraf sosyal medya kullanan bazı insanların profiline baktığını belirti. "Bazen gelişigüzel isimler yazıp hayatlarına bakıyorum. Ne yaşıyorlar, nasıl vakit geçiriyorlar? Oradan arkadaşlarına geçiyorum, oradan başka insanlara... Her insan bir hikâye ve her hayat, bakmasını bilen için değerli" ifadelerini kullandı.

Gülse Birsel'den İlginç Alışkanlık İtirafı
12 Ekim 2019 - 09:40 - Güncelleme: 12 Ekim 2019 - 20:48

Bir dergi için söyleşi yapan ünlü senarist mutluluğun ne demek olduğu ile ilgili yakından ilgilendiğini söyledi.
“Sevdiği işi yapıyorsan mutluluk seviyesini yukarıda tutabiliyorsun, bir de doğru arkadaşlık. Başka çaremiz yok. Sevdiğin mesleği yap, mutlu insanlarla bir arada ol, sohbet et ve günü kurtar: Benim çözümüm bu ”dedi.


Gürse Birsel kendi mutluluk seviyesini bazı insanların sinirini bozacak şekilde yüksek olduğunu söyledi.
Güzel Oyuncu “Oyuncular negatif duygularını da saklamayan insanlar olduklarından, meslek icabı iyiyi de kötüyü de dışarı atmaya meyilliler. ‘Onu da hallederiz ya, o da iyi insan, bir şey olmaz' falan deyip durmam bazen sinirlerine dokunabiliyor. İfadelerini kullandı.

Gürse Birsel hayata dair hevesli insanların hayata bakışını anlamlı hale getirdiğini söyledi.

Güzel Senarist Gülse Birsel, insanların profillerine kahve ve kek fotoğrafı koyu güne başlama motivasyonu edinmek istediklerini anlayabildiğini, bunun sahici olmasa da yaşam sevincinin bir uzantısı olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Gürse Birsel “Paylaşma isteğinin altında yatan enerji ve neşe ilgimi çekiyor. Bu yüzden sosyal medyada tanımadığım insanları takip edip gözlemlediğim de oluyor. Bazen gelişigüzel isimler yazıp hayatlarına bakıyorum. Ne yaşıyorlar, nasıl vakit geçiriyorlar? Oradan arkadaşlarına geçiyorum, oradan başka insanlara… Her insan bir hikâye ve her hayat, bakmasını bilen için değerli.” ifadelerini kullandı.
 
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum