Güldür Güldür'ün Naime'si Mini Etekli Pozuyla Instagram'ı Salladı

Ecem Erkek Instagram'da nasıl bir poz paylaştı? Ecem Erkek nasıl yorumlar aldı? Ecem Erkek daha önce hangi dizilerde rol aldı? Güldür Güldür'ün Naime'si gerçek hayatta nasıl biri?

Güldür Güldür'ün Naime'si Mini Etekli Pozuyla Instagram'ı Salladı
12 Kasım 2019 - 13:24

Ecem Erkek Güldür Güldür Show’un Naime’si kahkahalara boğduğu gibi Instagram’da verdiği pozuyla kalplere de boğdu. Paylaştığı mini etekli pozuyla Instagram’da beğeni ve yorum yağdı.

Ecem Erkek Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür Show’da Naime olarak rol alıyor. Rol aldığı Naime karakteriyle muhteşem bir çıkış yakalayan oyuncu beyaz mini kıyafeti ile çektirdiği fotoğrafı Instagram’da paylaştı. Kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.
İlk Televizyon Deneyimi; Hayat Sırları

İlk televizyon ekranlarında ki deneyimi olan Star Tv’de Hayat Sırları adlı dizide Şirin karakterini canlandıran Ecem Erkek bir çok tiyatroda da oynamıştır. Güldür Güldür Show’la yıldızı parlayan oyuncu Instagram’ı aktif kullanan ünlüler arasında.

Güldür Güldür’ün Naime’si yaptığı taklitlerle ve başarılı oyunculuğuyla sadece Güldür Güldür Show’da değil Instagram’da da güldürüp beğeni alıyor. Normal hayatta bambaşka biri olan ve televizyonda farklı biri olan Ecem Erkek Instagram’da verdiği pozlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

 Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum