Gönül Yazar'ın Sevgilisi Rüzgar Mağden Nasıl İtiraflarda Bulundu

Gönül Yazar'ın sevgilisi olan Rüzgar Mağden Gönül Yazar hakkında ne söyledi? Evlilik sorusuna ne cevap verdi?

Gönül Yazar'ın Sevgilisi Rüzgar Mağden Nasıl İtiraflarda Bulundu
07 Kasım 2019 - 16:31

Taş bebek lakabıyla bilinen Gönül Yazar kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle bugün bir programa katıldılar. Katıldıkları programda Gönül  Yazar hakkında film yönetmeni olan Rüzgar Mağden Gönül Yazar hakkında itiraflarda bulundu. 

Rüzgar Mağden'in yapmış olduğu itiraflar; Ben kamera önünde bir insan değilim. Bizim ilişkimiz ortaya çıktığında manşetlerde ilişkimiz yaşsız olduğunu yazmaları lazım. Biz sevgi, saygının olduğu o kadar güzel bir ilişki yaşıyoruz. Var olan aşk ve sevgidir biz de öyleyiz. Bizim hakkımızda konuşanlar beni strese soktu.Saçlarım tutam tutam döküldü. Hayran olduğum bir kadınla beraberim. Evimin duvarlarında Gönül Yazar'ın resimleri dolu. Hakkımızda konuşanlara 'hadi len' diyorum. Hadi len deyip engellediğini dile getiren Mağden evimin her tarafında Gönül Yazar'ın fotografları olduğunu dile getirdi ve devam ederek;

Ben Gönül Yazar'la Evleneceğim 

Gönül Yazar'a olan sevgisinin küçüklüğünden beri geldiğini ve annesine bile söylediğini dile getiren Mağden Taçsız kral filmini izlerken rahmetli anneme 'Ben Gönül Yazar'la evleneceğim.' dedim. O zamanlar daha ortaokulu gidiyordum. O benim hep bilinçaltımdaydı.

Yönetmen olunca da bir partide yönetmenlik yapıyorum Gönül Yazar'ı görünce yanına koşup elini falan sıktım . O zaman rock tarzındaydım Gönül'ün tarzı olmadığım için benimle hiç ilgilenmedi. 

Gönül Yazar'ın ilk Mağdeni gördüğünde beğenmediğini söyleyen yönetmen Rüzgar Mağden Gönül Yazar'a nazar boncuklu bileklik aldım çünkü nazara inanırım. Türk insanların gönlünde taht kurmuş efsane bir kadın. 22 yıldır onun yanında bir erkek gördünüz mü?

Gönül Yazar'ı Çok İyi Taşıyorum 

Görmediniz. Ben 51 yaşındayım çocuk değilim. Çok şey gördüm ve Gönül Yazar'ı çok iyi taşıyorum. Gönül Yazar'ı taşımak biraz yürek ister. Evde bakışarak, film izleyerek ve gülerek zaman geçiriyoruz. 

Genel kültür anlamında inanılmaz iyi anlaşıyoruz. Bizi Zerrin Özer'in evliliğiyle karıştırmasınlar. Ailem bizim arkamızda. İlk zamanki heyecanımız devam ediyor. Biz de tartışıyoruz tabi ki de insanız sonuçta.

Sözleriyle şok etkisi yarattı. Zerrin Özer'in evliliğiyle karıştırmasınlar diyen Mağden ara ara kendilerininde tartıştıklarını dile getirdi. Rüzgar Mağden evlilik istediğini ve çocuk istemediğini buna benzer açıklamalar yaptı. 
Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum