Gonca Vuslateri Cesur Fotoğrafları ile Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medya hesabından cesur fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncu fiziği ile büyüledi. Göğüs dekolteli fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan Gonca Vuslateri çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Gonca Vuslateri Cesur Fotoğrafları ile Sosyal Medyayı Salladı
04 Ekim 2019 - 11:22 - Güncelleme: 04 Ekim 2019 - 15:54

33 yaşındaki güzel oyuncu sosyal medya üzerinden kendi fotoğraflarını paylaştı. Ekranlardan bir süredir uzak olan güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile kendine hayran bıraktı.

Sosyal medya hesabından kendi fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncu çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Yaptığı paylaşımda sosyal medya kullanıcıları ve takipçilerinde binlerce beğeni alan güzel oyuncu fiziği ile adeta büyüledi.Güzel oyuncu Göğüs dekolteli fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan sevilen oyuncu çok sayıda beğeni ve yorum aldı.Yapılan yorumlardan bazıları ise şu şekilde: "Madonna yanında halt etmiş." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Fiziğin ve asaletinle bambaşka bir havan var" yorumları yapıldı.Geçtiğimiz günlerden sevgilisi ile öpüşürken kameralar yakalanmıştı. Davulcu sevgilisi Mertcan Bilgin ile Bodrum Gümüşlükte tatil yaparken görüntülenen ünlü çift çift öpüşerek objektiflere takılmıştı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum