Gökçe Bahadırın Bacakları Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu

Güzel oyuncu Gökçe Bahadırın suyun altında çektirdiği fotoğraf kısa süre içinde sosyal medya da yorum alırken Gökçe Bahadırın bacaklarına ise bir çok yorum geldi

Gökçe Bahadırın Bacakları Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu
09 Eylül 2019 - 15:12 - Güncelleme: 11 Eylül 2019 - 02:27

Hafta sonu ilk dalış deneyimini yaşayan güzel oyuncu Gökçe Bahadır suyun altında çekilen fotoğrafı ile bacakları sosyal medyada olay oldu.

Güzel Oyuncu Gökçe Bahadır, ilk dalış deneyimini ünlü Türk serbest dalıcı ve sualtı hokey oyuncusu Şahika Ercümen ile yaşadı.Suyun altında çekilen bir fotoğraftaki detay takipçilerin gözünden kaçmadı ve ünlü oyuncu ise çekilen fotoğrafı şu sözler ile paylaştı.“Hayatta hep inandığım şey bir insan işini tutkuyla yaparsa, severek, özveriyle, disiplinli çalışmasıyla yaparsa, o zaman yapabileceklerinin sınırı yok. Sevgili Şahika Ercümen gibi… Hayatımdaki ilk dalış deneyimimi onunla yaşadığım için çok şanslıyım ”dedi.

Kısa süre içinde suyun altındaki fotoğrafına hayranların tarafından  ‘Bu ne biçim bacak’, ‘Kostüm mü var üstünde’, ‘Bacakların buruşmuş’ gibi yorumlar yapılırken, yanıt ise Şahika Ercümen “İnsan bedeni basınçlı suda bu şekilde görünüyor. Yani bu bacakları nefesinin hakkıyla yaptın Gökçe” diyerek cevap verdi.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum