Gamze Özçelik Moda Dünyasına Adım Attı

Gamze Özçelik neden kapandı? Gamze Özçelik hangi koleksiyonun kıyafetlerini tanıttı? Gamze Özçelik yaptığı her işle nasıl tepkiler aldı?

Gamze Özçelik Moda Dünyasına Adım Attı
19 Eylül 2019 - 13:53

Kısa süre önce bir anda tesettüre girmeye karar veren ünlü oyuncu Gamze Özçelik moda dünyasına atıldı. Tesettüre girdiği için bir çok tepki alan oyuncu istifini bozmadan kararlı bir şekilde tesettürde kalmayı tercih etti.

Gamze Özçelik tesettüre girerek kapanması ve oyunculuğu bırakmasıyla da tepkilere yol açtı. Afrika’daki yoksul insanlara yardım etmesiyle bilinen Gamze Özçelik kendini tamamen hayır işlerine adadı.Rahat Olsun İstedik
Tesettüre giren Gamze Özçelik bir moda firmasıyla anlaşarak kıyafetleri kendisi tanıttı. Anlaştığı firmanın kıyafetlerini kendisi tanıtan Gamze Özçelik kıyafetlerle ilgili şunları söyledi. "Özellikle kendi giyebileceğim şeyler yapmak istedim.


Dışarı çıkarken de kendi bayan arkadaşlarımlayken de rahat giyebileceğim, keyif alacağım ama çok da gösterişli olmayan sade kıyafetler, dış giyimler hazırlamaya çalıştık. Güzel örtmesine dikkat ettik. En önemli dikkat ettiğimiz buydu" ifadelerini kullandı.

Gamze Özçelik’in tanıttığı firmanın kıyafetleri giy çık, trençkot, kimono, hayvan desenli kıyafetler, çiçek desenli, kaftan gibi koleksiyonlar bulunuyor.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum