Galatasaraylı Oyuncunun Eşi Evime Dönmek İstiyorum

Galatasaraylı oyuncunu eşi evine dönmek istediğini açıkladı. Dünyanın her yerinde Hızlı bir şekilde yayılan Korona virüsü için başarılı futbolcunun eşi Evinde olmak istediğini açıkladı.

Galatasaraylı Oyuncunun Eşi Evime Dönmek İstiyorum
25 Mart 2020 - 10:00

Martin Linnes'in eşi Elisabeth Haugen yaptığı açıklamada Şu an dünyada ve Avrupa’da hiçbir ülke güvenli olmadığını söyleyen Haugen an itibari ile evinde olmak istediğini söyledi.

Norveç'in güveli olduğundan değil ama ben evime gitmek istiyorum ailemin yanında olmak istiyorum açıklamasında bulundu. Norveçli futbolcunun eşi korona virüs için endişeli olduğunu anlatı.Galatasaray'ın Norveçli futbolcusu Martin Linnes'in eşi Elisabeth Haugen yaptığı açıklamada şu anda evimde olmak istiyorum Ailemin yanında olup onlar eğer hastalanırlarsa onlara yardımcı olmak istediğini İfade etti.

Norveç’te haberleri takip etmenin daha kolay olduğunu belirten Haugen evine gitmek istediğini ama ülkesinin güvenli olduğundan değil ailesinin yanında olmak istediği için gitmek istediğini belirtti.

Ayrıca Haugen her insan gibi kendi ülkelimizde olmamız bizim hakkımız eğer hasta olursak eşime ve bana kim bakacak çocuklarıma ne olacağı konuşunda endişe duyuyorum dedi.

Korona virüsü nedeni ile herhangi bir ülkenin uzun zaman futbol oynamayacağını belirten Haugen Norveç hükümeti evine dönmek isteyenlere yardım ediyor. Uçuşlar sadece evine dönmek isteyenler için var ifadelerini kullandı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum