Galatasaray'dan Sonra Fenerbahçe'ye de Korona Şoku

Galatasaraylı ünlü isimlerin ardından Fenerbahçe camiasından Korona virüsü açıklaması geldi. Fenerbahce kulübünden yapılan açıklamada bir sağlık çalışanı ve bir futbolcuda Korona virüs Bulguları ortaya Çıktığı belirtildi.

Galatasaray'dan Sonra Fenerbahçe'ye de Korona Şoku
25 Mart 2020 - 22:13

Galatasaray camiasından Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Göksel Gümüşdağ'da Korona virüsü çıkmasından sonra spor kulüplerinde alarma geçti. Fenerbahçe camiasından yapılan açıklamaya göre Fenerbahçeli bir futbolcuda Korona virüs belirtileri olduğu belirtildi.

Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada ise Samadırada bulunan Can Bartu Tesislerinde yapılan Korona virüs test çalışmasında yapılan tetkikler ile 2 kişi de Korona virüs bulgularına rastlanmıştı.Fenerbahçe Kulubünden yapılan açıklamada : "Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir.

Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır. Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." İfadeleri kullanıldı.

Futbol A Takımının ve teknik kadro ile idari kadro ya da yapılan Korona virüs testinde bir sağlık çalışanında birde futbolcuda Korona virüs belirtileri çıktığı açıklandı. Fenerbahçe kulübünden gelen diğer bir açıklamada ise Korona virüs testinden sonra şüphelenen bir oyuncuyu ve bir sağlık çalışanın hastaneye sevk edildikleri söylendi.
 

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum