Fox Tv'de Yayınlanan Dizi Erken Final Yapıyor

 Fox Tv'de Yayınlanan Dizi Erken Final Yapıyor
08 Kasım 2019 - 16:18

Fox Tv'nin sevilen dizisi Her Yerde Sen dizisi final yapıyor. Bir yaz dizisi olan Her Yerde Sen dizisi ani bir kararla final yapacağı söylenildi. 

Final yapmaya gerekçe olarak da dizinin reytinglerinin düşmesi ve izlenmemesi öne sürüldü. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini oynadığı bir gençlik dizisi olan Her Yerde Sen final yapıyor.

Reytinglere Yenik DüştüHer Yerde Sen adlı dizi hayranlarını üzdü. Reytingleri düşen dizinin farklı bir günde yayınlanmaya başladı. Her Yerde Sen izlenmeyince üç bölüm sonra final yapacağı söylenildi. İddiaya göre dizinin yapımcısı mesaj atarak dizinin final yapacağını bildirdi.

Dokuz Kasım Cumartesi günü 21. bölümü yayınlanacak olan dizinin 23. bölümde final yapacağı kesinleşti. Her Yerde Sen adlı dizinin hayranları final yapmasına tepki gösterdi. Sosyal medya üzerinden dizinin hayranları en azından dizinin sezon sonuna kadar yayınlanmasını istediler.

Ödül alan dizi Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödül Töreni'nde de "En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü"nün de sahibi olmuştu. Ödül almasına rağmen Her Yerde Sen adlı dizi ekranlara veda ediyor.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum