Fenomen Şarkının Sahibi Belli Oldu

Fatih Bulut'un seslendirdiği kısa sürede fenomen olan Çok Sevdim Yalan Oldu adlı şarkı kime ait?Davacı olan Hüseyin Akan davasını geri çekti mi?

Fenomen Şarkının Sahibi Belli Oldu
16 Eylül 2019 - 15:18

Uzun zamandır konuşulan Çok Sevdim Yalan Oldu şarkının kime ait olduğu bugün netliğe kavuştu. Kısa süre içinde tıklanma rekoru kıran Çok Sevdim Yalan Oldu adlı şarkı Fatih Bulut seslendirmişti.

Ancak aşık Hüseyin Akan bu benim yaptığım bir şarkı deyince, Fatih Bulut hırsız damgası almıştı. Olayın tatlıya bağlandığını bugün açıklayan Fatih Bulut şu sözleri söyledi;Kimse kimsenin duygusunu almaz, yerde para bulsam şöyle kaldırır, 'Bu kimin?' derim. Bu olayda adım hırsıza çıktı.Sen yüreği güzel adamsın, sen demedin ama herkes öyle dedi. Eser yarı yarıya bizlere ait ama eser Hüseyin ağabeyin. Eserin gerçek sahibi olduğunu bilsem gelmez miydim yanına, hep birlikte yaptık.

Parçanın bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmedim. Televizyona giderken Kayseri diye çıktım ama ortaya Tarsus da çıktı. Ama bir baktım ki dünya izliyor. Allah razı olsun." Sözlerini ifade etti.

Hüseyin Akan’ı ziyaret edip olayı tatlıya bağladığını söyleyen Fatih Bulut Noter huzurunda imza attılar ve Hüseyin Akan ise şarkı bana ait diyerek açtığı davadan vazgeçtiğini söyledi.

Hüseyin Akan şu sözleri söyledi; Ben de yanlış anladım. Ben yeğenimi dinledim, kendinde suç olmadığını anladım. Davamı geri çekiyorum, Allah yolunu açık etsin" ifadelerini kullandı.

Davanın geri çekilmesi ile sonuç tatlıya bağlandı ve şarkının Fatih Bulut’a ait olduğu belirlendi.
 
 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum