Fenomen Danla Biliç Ben Alkol Bağımlısıyım

Danla Biliç sosyal medya fenomeni takipçileri ile soru cevap yayını yaptı. Yayında fenomen Danla Biliç'e nasıl bir soru soruldu? Danla Biliç nasıl cevap verdi? Kısa video paylaşan Danla Biliç kendisi ile nasıl açıklamalarda bulundu?

Fenomen Danla Biliç Ben Alkol Bağımlısıyım
12 Kasım 2019 - 16:02

Sosyal medyada fenomen olan Danla Biliç en son yayınladığı videosunda alkol bağımlısı olduğunu dile getirdi. Yaptığı kısa videolarla ünlenen Danla Biliç alkol bağımlısı olduğunu söyledi.

Genelde video paylaşan sosyal medya fenomeni Danla Biliç yaptırdığı estetiklerle gündeme geliyor. Sosyal medyada takipçileriyle soru cevap şeklinde paylaştığı videoda ben alkol bağımlısıyım demesi dikkatleri üzerine çekti.Alkol Problemi Yaşıyorum 

Takipçilerinden gelen kendini en rezil hissettiğin an sorusuna Danla Biliç şöyle cevap verdi; Dün gece. Ben bu aralar büyük bir alkol problemi yaşıyorum ve bağımlılığa doğru giden bir problem. Ailem endişelenmesin, çözemeyeceğim hiçbir problem yok.

Bir alkol bağımlısı olduğunu ve ailemin endişelenmesine gerek yok çözemeyeceğim hiçbir problaem yok diyen Danla Biliç sözlerine şöyle devam etti; İçince aşırı saldırganlaşıyorum. Bunların hiçbirini hatırlamıyorum.Dün eve dönüyormuşuz ve arkadaşım Can, 'Karnım acıktı tantuni söyleyeceğim' demiş. Ben 'G.tün yiyorsa o tantuniyi söylersin' deyip Can'ın üzerine saldırmışım. Güldüğüme bakmayan bu olayı sabah duyunca korktum.

Neden tantuni yemesini istemiyorum, neden tehdit ediyorum ve neden saldırıyorum? İfadelerini kullandı. Alkollü olunca kendinden geçtiğini, saçmaladığını ve hiçbir şeyi hatırlamadığını açıklayan Danla Biliç alkol alınca saldırgan oluyorum açıklamalarında bulundu.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum