Fatih Terim'den Haber Var Fatih Terim'in Genel Durumu Nasıl?

Corona testi pozitif çıkan Fatih Terim'in genel durumu nasıl? Fatih Terim hastaneye yattıktan sonra durumunda bir değişiklik oldu mu? Fatih Terim'in kızı Buse Terim sosyal medyadan babası ile ilgili neler söyledi? Buse Terim Babasının durumunu nasıl açıkladı?

Fatih Terim'den Haber Var Fatih Terim'in Genel Durumu Nasıl?
25 Mart 2020 - 20:37

Geçtiğimiz günlerde korona virüs testi pozitif çıkan Fatih Terim hastanede karantina altına alınmıştı. Galatasaray Teknik Direktörü olan Fatih Terim’in korona virüs testi pozitif çıktıktan sonra genel durumunun iyi olduğunu sosyal medyadan paylaşmıştı.

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı babasının durumu  için sosyal medyadan şu paylaşımda bulundu; Bugün yeni bir haber yok, dün ile aynı. Babam iyi. Daha iyi olacak, biliyorum. Bugün bizler aile fertleri olarak pek iyi değiliz ama iyi olacağız.

CORONA VİRÜS HEPİMİZDE OLABİLİR TEDBİRLERE UYALIM 

Bu hastalık şu anda hepimize olabilir, hepimizde olabilir ve farkında bile olmayabiliriz. Bu yüzden uyarıları dinleyin, kalabiliyorsanız evde kalmaya devam edin. Hepinizin iyi dileklerini okuyorum ve hislerimizin karşılıklı olduğunu bilmenizi istiyorum.


Buse Terim Babası Fatih Terim için durumunun dün ile aynı olduğunu aile fertleri olarak iyi olmadıklarını ve herkesin uyarılara uymasını ve evden çıkmamalarını vurguladı. Korona virüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’in genel durumunun iyi olduğu ve dün ile bugün arasında bir fark olmadığını kızı Buse Terim sosyal medyadan paylaştı.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum