Fahriye Evcen'in Oğluna Şimdiden 1 Milyon TL'lik Reklam Teklifi Geldi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in oğulları olan Karan'a nasıl bir reklam filmi teklifi geldi? Instagram'da sadece bir paylaşım ve bir hikaye için Karan'a ne kadar para teklif edildi? Fahriye Evcen ve Buarak Özçivit bu teklife nasıl cevap verdiler?

Fahriye Evcen'in Oğluna Şimdiden 1 Milyon TL'lik Reklam Teklifi Geldi
20 Aralık 2019 - 10:09

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’İn oğlu Karan’a dudak uçuklatacak bir teklif geldi. Geçtiğimiz günlerde oğlunun yüzünü ilk kez gösteren Fahriye Evcen sosyal medyadan paylaşım yapmıştı. Sosyal medya platformu olan Instagram’da oğlu ile birlikte fotoğraf paylaşan Fahriye Evcen ve oğlu Karan’a binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ünlüler de dahil hemen hemen herkesin yorum yaptığı bu fotoğrafa bir milyon TL teklif geldi. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit birlikte rol aldıkları bir sinema filmiyle aşk yaşamaya başladılar. 2017’de evlenen ve geçtiğimiz Nisan ayında oğulları olan Karan’ı uçaklarına aldılar.INSTAGRAM'DA SADECE BİR PAYLAŞIM İÇİN 50 BİN TL TEKLİF GELDİ

Uyumlu çift oğulları olan Karan’ın yüzünü geçtiğimiz haftaya kadar göstermemişlerdi. Oğlunun yüzünü Fahriye Evcen binlerce beğeni ve yorum almıştı. Instagram’da paylaşım yaptığı oğluna şimdiden 1 Milyon TL reklam filminde oynaması için teklif geldi.

Gelen iddialara göre Instagram’ın hikaye bölümünde sadece bir fotoğraf paylaşması için 15 bin TL Instagram’da sadece bir paylaşım içinde 50 bin TL para teklif edildiği söylendi. Ayrıca reklam filmi içinde bir milyon TL teklif edildiği gelen iddialar arasında. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen gelen bu tekliflere olumsuz baktıkları iddia edildi.
Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum