EYT Yasası Çıkarmı? Sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan Yanıt Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan EYT'li bir kadınını sorusunu yanıtladı. Erdoğan Kadınını sorduğu "EYT çıkacak mı?" sorusuna Erdoğan, "Yani 40 yaşında emekli mi olalım, 40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur" ifadelerini kullandı.

EYT Yasası Çıkarmı? Sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan Yanıt Verdi
27 Ekim 2019 - 10:09

Cumhur Başkanı Erdoğan Faruk Ilgaz Tesisleri önünde bekleyen vatandaşlar ile sohbet etti. bir kadını EYT yasası ile sordu soru ya ise Cumhur başkanı Erdoğan’dan yanıt geldi.

Kadın "EYT çıkacak mı?" sorusuna Erdoğan, "Yani 40 yaşında emekli mi olalım, 40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur" diye cevapladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Fenerbahçe Spor Kulübü Ekim ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'na katılmadan önce vatandaşlar ile sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Faruk Ilgaz Tesisleri önüne geldiği zaman sırada bir kadın, makam aracının yanına gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kadın ile bir süre sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra makam aracından inerek hemen yanında bulunan kafede oturanların yanına giderek herkes ile tek tek tokalaştı.
EYT çıkar mı? Sorusuna Yanıt Verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan seslenen bir kadın "Cumhurbaşkanım EYT çıkar mı?" dedi. Erdoğan, "Yani 40 yaşında emekli mi olalım, 40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur" ifadelerini kullandı.

Kadın "Sağlığımız bozuluyor nasıl yapacağız?" demesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sağlığı bozuk olanlar zaten primlerini her şeyini ödemişse, erken emeklilik noktasında zaten emekli olur" dedi. Erdoğan daha sonra toplantıya geç kalıyorum diyerek tesisten ayrıldı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum