Evlilik Programlarında Evlenemeyen Gelin Adayı Hanife Gürdal Dünya Evine Girdi 

Gelin adayı Hanife Gürdal sessizce evlendi. Evlendiğine dair hiç bir açıklama yapmayan Hanife Gürdal kiminle evlendi? Hanife Gürdal ne zaman evlendi? Tesettüründen çıkan Hanife Gürdal takipçilerinden nasıl tepki aldı?

Evlilik Programlarında Evlenemeyen Gelin Adayı Hanife Gürdal Dünya Evine Girdi 
19 Aralık 2019 - 16:26

Uzun süre evlilik programında boy gösteren gelin adayı Hanife Gürdal dün aniden evlendiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Evlilik programlarında tesettürlü olan Hanife Gürdal geçtiğimiz aylarda tesettüründen çıktı. Evlilik programları ile ilgili yapmış olduğu açıklamalar uzun süre gündem olmuştu. Daha sonralarda da bir benzin istasyonunda pompacı olarak işe başlamıştı.

Sosyal medyayı aktif kullanan gelin adayı Hanife Gürdal dün kimseye duyurmadan fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile dünya evine girdi. Sosyal medyayı aktif kullanan gelin adayı Hanife Gürdal evleneceğine dair hiç bir fotoğraf yada paylaşım yapmadan sessizce evlendi.

TAKİPÇİLERİNİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Evleneceğini nikaha saatler kala gittiği kuaför salonundan duyuran Hanife Gürdal takipçilerini şaşkına çevirdi. Nikahtan sonra Hanife Gürdal yapmış olduğu paylaşımın altına Hanife Ayvaz diyeceksiniz notunu düştü. Sosyal medyayı aktif kullanmasına rağmen evleneceği hakkında hiç bir paylaşım yapmayan Hanife Gürdal takipçilerini şaşkına çevirdi. 


Düğün için seçmiş olduğu dekolteli gelinlik hakkında takipçilerinden tepki yağdı. Daha öncelerde tesettürlü iken tesettürden aniden çıkan Hanife Gürdal'ın göğüs dekolteli gelinliğine takipçileri tarafından Sende iyi açıldın gibi yorumlar yapıldı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum