Eşcinsel Şarkıcı Ricky Martin Erkek Eşi İle Birlikte Hamileyiz Mesajı

Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin katıldığı bir programda erkek eşi olan Jwan Yosef ile çocuk sahibi olacaklarını söyledi.

Eşcinsel Şarkıcı Ricky Martin Erkek Eşi İle Birlikte Hamileyiz Mesajı
02 Ekim 2019 - 18:13

Yaptığı konuşmada ise "Bu arada hamileyiz, dördüncü çocuğumuzu bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

47 Yaşındaki şarkıcı ABD Washington'da insan hakları ile ilgili bir organizasyonda konuşma yaptı. Ünlü şarkıcı Martin aktivistliği sayesinde bugüne kadar sivil toplum örgütleri tarafından dağıtılan birçok ödüllünde sahibi olmayı başardı.

Geçtiğimiz yıllarda eşcinsel olduğunu açıklayandünyaca ünlü şarkıcı, Ricky Martin bir yıl önce Suriyeli şarkıcı sevgili ile Jwan Yosef ile evlenmişti.

Ünlü şarkıcı ve erkek eşi Jwan Yosef'in 11 yaşında ikiz oğulları ve 9 aylık bir kızı var. Çocukların hepsi taşıyıcı anne düyaya getirdi.Jwan Yosef kimdir, Kaç yaşındadır ?

Jwan Yosef 1984 senesinde Suriye’de doğdu. Annesi ve babasının farklı din ve inançlardan olmasının, sanat kariyerini etkileyen, ona ilham veren en önemli şeylerden biri olduğunu söyleyen Yosef’in, resim çizmeye başlaması babasının ani bir karar ile isveç'e gitmesine tekabül ediyormuş. Küçük yaşlardan beri sanata ilgisi olan Yosef, ‘hep resim çizdiğimi hatırlıyorum’ diyor ‘sonrası biraz göçebe hayat’ diye ekliyor. Stockholm’da annesi ile yaşamaya devam eden Yosef, Pernby güzel sanatlar üniversitesini 2009 senesinde bitirdikten sonra Londra’ya taşınıyor. Bir sene sonra ise Central Saint Martins kolejinde yüksek lisansını tamamlıyor.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum