Erkenci Kuş Rekor Kırdı! Sevilen Dizi Kaç Ülkeye Satıldı?

Star Tv'de yayınlanan ve iki sezon devam eden Erkenci Kuş adlı dizi kaç ülkeye satıldı? Hangi ülkeler Erkenci Kuş adlı diziyi satın aldılar? Erkenci Kuş'un her geçen gün hayran kitlesi artmaya devam ediyor.

Erkenci Kuş Rekor Kırdı! Sevilen Dizi Kaç Ülkeye Satıldı?
09 Haziran 2020 - 08:16

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi olan Erkenci Kuş hayran kitlesini çoğaltmaya başladı. Geçtiğimiz yıl final yapan Erkenci Kuş adlı dizinin başrollerinde Can Yaman, Demet Özdemir, Berat Yenilmez, Öznur Serçeler, Birand Tunca, Cihan Ercan gibi isimler bulunuyordu.

Yapımcılığını Gold Film yönetmenliğini de Çağrı Bayrak yapmıştır. Can Yaman ve Demet Özdemir Erkenci Kuş adlı dizi ile daha çok hayran kitlesine sahip oldular. Pandemic salgın nedeniyle tüm dünyanın evde olduğu şu dönemde Türk dizileri ayrı bir rağbet görüyor.ERKENCİ KUŞ TAM 25 ÜLKEYE SATILDI 

2018 yılında başlayan Erkenci Kuş adlı dizi 2019 yılının Ağustos ayında final yapmıştır. Toplamda Erkenci Kuş dizisi 25 ülkeye satılmıştır. İşte Erkenci Kuş adlı dizinin satıldığı bazı ülkeler; Arnavutluk, Filistin, İtalya, Yunanistan, Bosna, Letonya, Makedonya. 

Erkenci Kuş dizisi yurt dışında Daydremear ismiyle tanınmıştır. Ayrıca Erkenci Kuş adlı dizinin bir diğer ismi ise Early Bird. Demet Özdemir ve Can Yaman'ın birlikte rol aldığı Erkenci Kuş adlı dizi yayınlandıkça hayran kitlesi artıyor. 
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum