EPGİS Araç Sahiplerini Üzecek LPG Otogaz Zam Haberini Duyurdu

EPGİS sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile LPG otogaz fiyatlarına yapılan zammı kamuoyu ile paylaştı. İşte Kasım ayı LPG zam detayı.

EPGİS Araç Sahiplerini Üzecek LPG Otogaz Zam Haberini Duyurdu
06 Kasım 2019 - 07:11

Ekonomi gündeminin en çok konuşulan konu başlıklarından olan akaryakıt zamlarına Kasım ayının ilk haftası itibariyle yenileri eklendi. Kasım ayının ilk haftasının sonunda LPG Otogaz litre fiyatlarında artış yaşandığı duyuruldu. 

Araç sahiplerini üzen zam duyurusuna dair detaylar ve zam miktarına ilişkin yapılan açıklamalar şu şekilde;LPG OTOGAZ FİYATLARINA 10 KURUŞLUK ZAM

EPGİS resmi sosyal hesabı içerisinde gün içerisinde bir duyuru yayımladı. EPGİS tarafından yayımlanan duyuruda, LPG otogaz fiyatlarının 10 kuruş arttığı bildirildi. Yeni açıklanan zamlı fiyatların ise 6 Kasım tarihinden uygulamaya gireceği açıklandı. 

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından Twitter üzerinden kamuoyuna duyurulan zam haberine ilişkin yapılan bilgilendirme açıklaması şu şekilde; "Akaryakıt  ürünlerinde fiyat artışı 06/11/2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LPG Otogaz’da 10  Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur."

EPGİS tarafından ilan edilen 10 kuruşluk zam haberinin ardından 3 büyük kentte oluşan tablo şu şekilde; Zam haberinin ardından Ankara'da LPG otogaz fiyatları 3.98 TL'ye yükseldi. İstanbul'da LPG otogaz fiyatları ise 3.87 kuruş. İzmir'de LPG otogaz fiyatı ise Kasım zammının ardından 3.90 TL. 

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum