Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman Dizisine Katılma Sinyali Verdi

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisine katılıp katılmayacağı soruldu. Engin Altan Düzyatan sorulan bu soruya nasıl cevap verdi? Engin Altan Düzyatan Burak Özçivit'in için oyunculuğu için neler söyledi? Haberimizde...

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman Dizisine Katılma Sinyali Verdi
23 Aralık 2019 - 11:01

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisi, hakkında geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Diriliş Ertuğrul dizisini sonlandırdığını yeni bir projeye Kurşun adlı diziye başladığını ekip arkadaşlarını çok sevdiğini ve beğenerek takip ettiğini şu an için Kuruluş Osman dizisine katılmayacağını ve biraz dinlenmek istediğini dile getirmişti.

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul adlı dizide 5 sezon devam etmişti. Ertuğrul Bey karakteriyle oldukça ses getirmişti. Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından Kurşun adlı dizide rol aldı. Kurşun dizisi istenilen reytinge ulaşamayınca final kararı alındı.HENÜZ GELEN BİR TEKLİF YOK 

Daha sonralarda ise Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman dizisinde rol alacağı iddiaları ortaya atıldı.
Bir market açılışına katılan Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisinde rol alan Burak Özçivit’in çok başarılı bir oyuncu olduğunu ve rolünü çok güzel oynadığını söyledi.

Engin Altan Düzyatan’a Kuruluş Osman dizisine katılıp katılmayacağı sorusu soruldu. Engin Altan Düzyatan ise sorulan bu soruya; Daha gelen bir teklif yok ifadelerini kullandı. Düzyatan Kuruluş Osman dizisi için gelen bir teklifin olmadığını dile getirdi.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum