Emine Bulut'un Annesi Herkesi Ağlattı

Emine Bulut cinayetinin bugün mahkemesi vardı. Mahkeme öncesi Emine Bulut'un annesi ve babası yürek dağladılar. Açıklamalarında neler söylediler?

Emine Bulut'un Annesi Herkesi Ağlattı
09 Ekim 2019 - 18:43

18 Ağustos’ta bir lokantada eşi tarafından küçük kızının yanında boğazı kesilerek öldürülmüştü. Emine Bulut’un ‘Ölmek İstemiyorum’ sözleri sosyal medyada paylaşılmasıyla dikkat çekmiş ve gündeme oturmuştu.
Emine Bulut cinayetiyle ilgili bugün saat 9’da mahkeme vardı.


Emine Bulut’u katleden cani koca bugün mahkemeye çıkarıldı. Mahkemeye çıkarılırken Fedai Varan’ı gören Emine Bulut’un anne ve babası fenalaştı.Fenalaşan Emine Bulut’un babası Ahmet Bulut şu açıklamalarda bulundu; Torunum babasız büyümesin diye barışmalarını istedik.

Evine gidiyordum, elektrik parasına kadar ben yatırdım. Çocuğuna bir litre süt almış mı? 9 sene boyunca hiç bilmedi kızını. 2017 yılında ikinci kez evlendi kızım. Rahat vermedi kızıma, rahatsız etti.

Çocuk görüşmek istemiyordu artık babasıyla. Olay günü kızımı ve torunumu bıraktım. Sonra Fedai beni aradı, 'kızını kestim, sülaleni kurutacağım' dedi. Bir baba, 10 yaşındaki kızının önünde annesini öldürdü, buna ne diyeceğiz?" diyerek acısını paylaştı.


Anne Fadime Bulut ise şu sözleri söyledi; "Torunum konuşmuyordu babasıyla, konuşmak istemiyordu. 9 sene sonra nasıl diyecek ben senin babanım diye. Kız yapma deyince itmiş onu. Her zaman telefonlarda ağlatıyordu kızımı. Torunum annemi dolmuştun indirdi oraya ittirdi diyor.
 Babayım demeye utan. Torunum seni unutmayacak bundan sonra. Asılmasını istiyorum, onun anası da yaşasın benim yaşadığımı. Hiç olmazsa yaralı koysaydın. Torunum olaydan sonra bana konuştu; 'Anneanne dolmuşta kimse yoktu, 3 kişiydik dedi.

Arkadan tutmuş çekmiş kolundan, içeri sokmuş. Seyretmişler. Hiç mi el insaf yoktu? Sandalyeyi kafasına vursalardı. 'Ben ambulans çağırın, yardım edin diye bağırıyordum; ama kamera çekiyorlardı anneanne' dedi. Allah'tan korkmaz; yaralı koyaydın hiç olmazsa, ben bakardım ölene kadar kızıma.

Sen nasıl uyku uyuyorsun? Benim kızım erkek gibiydi, hasta bakıcılığı yapıyordu. En ağır cezayı almasını istiyorum" açıklamasında bulundu.

Emine Bulut’un Annesi Fadime Bulut gözyaşları içinde bu açıklamalarda bulundu. Mahkeme salonunda bulunan herkesi hüngür hüngür ağlattı.
 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum