Elazığ'da Yoğurt Kutularında Uyuşturucu Operasyonu

Elazığ'da Narkotik ekiplerinin şüphelendiği aracı durdurduktan sonra inanılmaz bir olaya şahit oldu. Narkotik köpeği olan Nina neye tepki gösterdi? Uyuşturucu nereden çıktı? Kaç kilo uyuşturucu ele geçirildi?

Elazığ'da Yoğurt Kutularında Uyuşturucu Operasyonu
26 Kasım 2019 - 10:20

Elazığ’da Narkotik polisleri bir operasyon başlattı. Elazığ’ın Bingöl yolunda yapılan operasyonda bir taksiden polis şüphelendi. Polis ekiplerinin Nina adlı köpeğiyle bir taksiyi aradı. Nina adlı köpeğin bagajda bulunan yoğurt kovalarına havlaması üzerine polis ekipleri ayrıntılı bir arama yaptı.

Arama yapan polis ekipleri yoğurt kovalarının içinde et kavurmanın arasına esrar paketlerini buldu. Polis ekipleri yoğurt kovalarında kavurma etinin arasında uyuşturucu paketleri bulundu.DÖRT KİLO 250 GRAM UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Kavurma etinin arasında dört paket halinde dört kilo 250 gram esrar bulunduğu tespit edildi. Narkotik ekiplerinin  uyuşturucu madde sevkiyatı kullanımı ve ticaretinin önlenmesi için başlattığı operasyonda 4 paket içinde dört kilo 250 gram esrar ele geçirildi.

Aracın sahibi ve yanındaki arkadaşını da tutuklayan Narkotik polis ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan dolayı gözaltına aldı. Gözaltına alınan iki şüpheli soruşturmadan sonra adliyeye gönderildi.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum