Ekim Ayı İçinde En Çok İzlenen Diziler

Ekim ayında en çok hangi diziler izlendi? Hangi dizi en çok izlenenler arasına girdi?

Ekim Ayı İçinde En Çok İzlenen Diziler
06 Kasım 2019 - 22:46

Televizyon ekranlarının en çok konuşulan dizileri belli olurken, yeni sezon startı veren diziler reyting yarışına girdi. Eylül ve Ekim ayları hiç kuşkusuz ekranların ve izleyicilerin iple çektiği, birbirinden iddialı dizilerin reyting yarışında boy gösterdiği bir dönem oldu.

Dizi sezonunun açılmasıyla beraber, ekranlarda boy gösteren yapımlar hakkında birçok haber yazılı basına yansıdı. Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, Ekim ayının televizyon raporunu çıkardı. Ajans Press’in gerçekleştirdiği medya incelemesine göre, dizi sezonunun açılmasıyla beraber ekranlarda yaşanan hareketliliğin medyaya da yansıdığı görüldü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ekim Ayında En Çok İzlenen Oldu 


Ajans Press ve PRNet tarafından gerçekleştirilen yazılı basın incelemesine göre,Ekim ayında hakkında en çok haber yapılan dizinin, 174 yazılı basın haberiyle atv’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz olduğu görüldü.

Fox TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken yapımı Mucize Doktor, Ekim ayında 127 yazılı basına haberine konu olarak ayın en çok konuşulan ikinci yapımı olmayı başardı. Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 119 yazılı basın haberiyle üçüncü sıraya yerleşirken, Eylül ayının birincisi Sen Anlat Karadeniz Ekim ayında 97 habere konu olarak en çok konuşulan dördüncü yapım olmayı başardı.

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Afili Aşk ise 88 yazılı basın haberiyle ayın en çok konuşulan beşinci yapımı olarak listeye girmeyi başardı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum