Eda Taşpınar'dan Zıplamalı Paylaşım

Sosyetik güzel Eda Taşpınar sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Korona virüsü nedeni ile evinden çıkamaya ünlü isim dikkatleri üzerine çekti.

Eda Taşpınar'dan Zıplamalı Paylaşım
26 Mart 2020 - 04:12

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan sosyetik güzel Eda Taşpınar, Korona virüsü nedeni ile evde kal kuralına uyan ünlüler arasında yer alıyor.

Dünya hızlı bir şekilde yayılan yeni tip Korana virüsü nedeni çoğu ünlü evinde kalıyor ünlüler evdeki hallerin sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlüler arasına giren ünlü isim Eda Taşpınar oldu.
Özel yaşantısında zamanının çoğunu spor yaparak geçiren Eda Taşpınar son yaptığı paylaşımda bir Tranbolinin üstüne zıpladığı görüntüleri paylaştı.

Sosyetik güzel eda taş pınar hem yaptığı paylaşımlar ile hemde fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda takipçilerinin karşısına çıkan Eda Taşpınar Tranbolin ile zıpladığı bir video paylaştı.


Eda Taşpınar Sosyal medya paylaşımına: içimizdeki çocuğu mutlu etmek için hareket etme mesajı verdi. Aynı zamanda deposundaki malzemelerden bahseden güzel isim günde 20 dakika tranbolin ile zıplayacağını ifade etti. Sosyal medyadan yayınladığı paylaşımı takipçileri ile paylaşan Eda Taşpınar kısa sürede beğeni aldı.


Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum