Ece Üner'den 29 Ekim Kutlamalarına Tepki Geldi

Ece Üner 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında metroda video çeken vatandaşa nasıl tepki gösterdi?

Ece Üner'den 29 Ekim Kutlamalarına Tepki Geldi
01 Kasım 2019 - 14:04

29 Ekim Cumhuriyet Bayram’ı kutlamalarında metro da çekilen bir video gündeme bomba gibi düştü. Sarıklı bir vatandaşı Onuncu Yıl Marşı’nı metro da söylerken videoya çeken ve bu videoyu sosyal medyada paylaştıktan sonra kısa süre içinde yayıldı.

Yayılan bu videoya tepkiler gecikmedi. Videoyu izleyenler terbiyesizlik olarak nitelendirdi. Bu tabir üzerine Show TV haber sunucusu Ece Üner’den sert tepki geldi.

Atatürkçülükten Anlayışınız Bu Mu Cumhuriyet Bayram’ı kutlamalarında cübbeli birini metroda videoya çekenlere tepki gösteren Ece Üner Atatürkçülükten anlayışınız bu mu diyerek sert çıktı ve şu sözlerle;

Özellikle belirtmekte ve altını çizmekte büyük bir fayda var. 10. yıl marşını büyük bir coşkuyla söyleyenlere hiçbir sözümüz yok. Sözümüz marşı kişiye karşı kullanan ve tacize giren çekimini yapana.

Bu Görüntüyü Çeken Hastalıklı Zihniyetten Bir Farkı Yoktur

Yobazlık takılan sarık, açılan baş değil, tahammülsüzlüktür. Bu görüntüyü çeken hastalıklı zihniyetin yobaz, sıkma baş, bidon kafa diyenlerden bir farkı yoktur.

Bölücülüktür diyen Ece Üner gerçek Atatürkçülük bu değildir sözleriyle şöyle devam etti. Bu bölücülüktür. Düşman gördüğü siyasal islam korkusuyla beslenir ve siyasal islamı besler. Ve en kötü zararı gerçek Atatürkçülere ve Atatürk'e ve gerçek Cumhuriyet'e verir.

Atatürkçülükten anladığınız bu mu ? Bu ülkede sağcı, solcu, ilerici, gerici, yoktur. Namuslu ve namussuzlar vardır. Bu taciz açık açık namussuzluktur. Atatürkçülükten anladığınız bu mu sözleriyle videoyu çeken kişiye sert çıkarak tepki gösterdi.
Muzurca.com
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum