Ece Üner Arda Turan Hakkında Yorum Yaptı

Show TV haber spikeri Arda Turan ve Berkay'ın kavgasında az ceza alan Arda Turan için nasıl yorumda bulundu. Arda Turan ne kadar ceza aldı?

Ece Üner Arda Turan Hakkında Yorum Yaptı
12 Eylül 2019 - 21:21

Arda Turan geçen sene Ekim ayında şarkıcı Berkay’In eşi Özlem Ada Şahin’e cinsel tacizde bulunduğu iddia edilmişti. Bu olay üstüne büyük tartışma çıkmıştı. Arda Turan ve Berkay mahkemelik olmuştu.

Dün mahkeme açıklandı. Taciz suçundan ceza almayan Arda Turan hakkında bir çok yorum yapıldı. Yorumlardan biri de Show Tv’nin güzel haber sunucusu Ece Üner’den geldi. Ece Üner Arda Turan’ın Berkay ile kavgasının ardından üç ayrı suçtan iki yıl sekiz ay onbeş gün ceza alan Arda Turan’ın az ceza almasını eleştiren Ece Üner  şu yorumda bulundu; "Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış bizde onun için gol atalım.

 Birisinin karısını taciz etmesek de laf atabilir, kocasının burnunu kırabilir, hastaneye ruhsatsız silahla girip sıkabilir ve neredeyse hiçbir ceza almayabiliriz.

Zaten ceza almayacağımızı bildiğimiz için bunları yaparız. Öyle mi? Koskoca adalet sistemi bize başka Arda Turan'a başka bir karar çıkarmaz herhalde böyle bir durumda." Yorumunda bulundu.
Yorumuyla dikkat çeken Ece Üner Arda Turan’ı sert bir şekilde eleştirdi.


Muzurca.com
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum