Ece Erken'in Sosyal Medya Hesabı Çalındı

Ece Erken'in hangi sosyal medya hesabı çalındı? Ece Erken hesabının çalındığını nasıl duyurdu? Ece Erken yaptığı duyuruda kimleri suçladı? Ece Erken yaptığı duyuruda neler söyledi?

Ece Erken'in Sosyal Medya Hesabı Çalındı
20 Kasım 2019 - 22:32

Beyaz Tv ‘de Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken’in icloud hesabı ele geçirildi. İcloud  hesabının çalındığını sosyal medya üzerinden duyurdu. Ece Erken sosyal medya hesabının çalınmasını şerefsizlik olarak nitelendirdi. Ece Erken’in binlerce videosu silindi.

Sosyal medya platformu olan Instagram hesabı üzerinden Ece Erken bir video çekerek hesabının çalındığını duyurdu. Ece Erken video çekiminde hesabının çalındığını şu şekilde ifade etti;

Videolarımı Geri İstiyorum 

Bu kadar tehlike altında mıyız biz?' diyerek kullandığı telefon markasını suçladı. Erken sözlerine şöyle devam etti: "Her şeyimiz bu hesaba bağlı. Şu an hepimiz tehlikedeyiz. Bu kişinin kim olduğunu bana bildirmenizi istiyorum. Videolarımı geri istiyorum.
Bu şerefsizlik bu kadar kolay mı? Çok şükür yanlış bir şeyim yok ama bunun hesabını vereceksiniz. Sözlerini söyleyen  Ece Erken isyan etti. Bu kadar tehlike altında mıyız diyen Ece Erken bu olayı şerefsizlik olarak nitelendirdi. Kendisinde bir sorun olamadığını ve telefon firmasını suçladığı videoyu Instagram hesabı üzerinden yayınladı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum