Ebru Polat'tan Vicdansızlar Paylaşımı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan şarkıcı Ebru Polat Yaşlı bir amcanın videosunu çeken kişiye sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Ebru Polat'tan Vicdansızlar Paylaşımı
25 Mart 2020 - 04:00

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaşlı amca görüntülerini paylaşan ve alay eden insanlar hakkında yaptığı paylaşımda Çekmeyin lan böyle videoları, Vicdansızlar diyerek eleştirdi.

Corona virüsünün ülkemizde de çıkmasından sonra 65 yaş ve üstüne gelen sokağa çıkma yasağı ile ilgili yaşlı bir amcaya kendini polis olarak tanıtan birinin yaptıkları hem sosyal medyada hem de tüm ülkede gündem olmuştu Şarkıcı Ebru Polat’ta görüntüleri görünce sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak tepkisini gösterdi.Videoyu çeken kişi kendisini polisi olarak tanımış ve yaşlı amcaya normalde sana ceza yazmam gerekiyor ama bu seferlik affediyorum dediği görüntüler için Ünlü şarkıcı çekmeyin lan böyle videoları diyerek tepkisini koydu.

Corona virüsü sebebi ile ev de kal çağrısına uyan güzel şarkıcı "Evde sıkılıyorum diye şımarıklık yapanlar herkesin eşit olması adil bence ben eşitliği seviyorum" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı ayrıca yaşlı amcaya yapılan saygısızlık için  sosyal medya hesabından "Bak işte benim anlatmak istediğim buydu... Ben bunları izleyince 2 saat ağlıyorum! Çekmeyin lan böyle videolar... Siz kiminle dalga geçiyorsunuz vicdansızlar!" diyerek tepkisini gösterdi.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum