Ebru Polat Mini Kıyafeti ve Dansıyla Instagram'ı Salladı

Ebru Polat Instagram'da nasıl paylaşım yaptı? Instagram hikaye bölümünde payalaştıktan sonra hangi videosunu ana sayfada paylaştı?

 Ebru Polat Mini Kıyafeti ve Dansıyla Instagram'ı Salladı
05 Kasım 2019 - 10:02

Şarkıcı Ebru Polat sosyal medya platformu olan Instagram’ı aktif kullanan ünlüler arasında. Yaptığı paylaşımlarla ismini sıkça duyduğumuz şarkıcı Ebru Polat bu kez sarı parlak kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti.

Genelde cesur poz vererek hayranlarını mest eden Ebru Polat Ezhel’in Aya şarkısı eşliğinde dans etti. İlk önce hikaye bölümünde paylaşan şarkıcı Ebru Polat takipçilerinin ısrarları üzerine  şu sözleri söyledi;

Takipçilerinin Israrlarına Dayanamadı 

Hiç ısrar etmeyin bunu asla ana sayfaya koymayacağım. Uğraşamam vallahi kimseyle. Her yerde kendimi görmek istemiyorum şu an. Kendi sevenlerim görsün yeter ifadelerini kullandı.
Çektiği video kısa süre içinde paylaşıldı. Takipçilerinin ısrarlarına dayanamayan bunu asla ana sayfaya koymayacağım diyen Ebru Polat Paylaşım yaparak şu notu düştü; Normalde paylaşmayacaktım ama zaten bütün sayfalar paylaşmış bir bende yok.

 Paylaşayım madem. Bu arada 'İşi, gücü yok' demeyin; 5 şirket, konserler vs... Eğitim yok demeyin; Hukuk fakültesi mezunu ve psikoloji yüksek lisans... Yani her şey var. Sadece hiperaktifim o kadar.

Dans Etmeyi Seviyorum 

Hiperaktif olduğunu ve Hukuk Fakültesi mezunu olduğunu psikolojiden yüksek lisans yaptığını dillendiren Ebru Polat Bende her şey var diyerek notunun devamında şunları paylaştı;

Sürekli hareket halinde olmam gerekiyor, sıkılıyorum yoksa ve en az sizler kadar özgür hareket etmek istiyorum. Siz yapınca bir şey olmuyor, biz yapınca 'tu kaka'. Ayrıca dans etmeyi beceremesem de seviyorum.

İşi gücü yok demeyin ve yaptığı şeyleri söyleyerek beceremesem de dans etmeyi seviyorum diyen Ebru Polat kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.
Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum