Ebru Polat Kadir İnanır Amcam yada Babam Olabilir 

Ebru Polat Kadir İnanır hakkında ne söyledi? Kadir İnanır'ın Ebru Polat'a cevabı ne oldu? Kadir İnanır nasıl tepki gösterdi?

 Ebru Polat Kadir İnanır Amcam yada Babam Olabilir 
08 Kasım 2019 - 10:23

Sosyal medyayı aktif kullanan sanatçı Ebru Polat yaptığı paylaşımlarla ve çok konuşulan ünlüler arasına giriyor. Yapmış olduğu paylaşımlarla gündemden düşmeyen Ebru Polat bu kez Kadir İnanır'ın öz amcası olduğunu iddia etti. 

Ebru Polat katılmış olduğu bir televizyon programında şu sözleri söyledi; İlk defa böyle bir şey söylüyorum" diyerek Kadir İnanır hakkında "Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler.Kadir İnanir Babama Benziyor 

Kadir İnanır'la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca 'Kadir İnanır senin amcan' diye öğretti bana. Kadir İnanır'ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum.

12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum. İfadelerini kullandı. Yeni çıkarmış olduğu Anlayacaksın şarkısını tanıtan Ebru Polat ilk defa böyle birşey söylüyorum diyerek Kadir İnanır hakkında inanılmaz bir iddiada bulundu.

Kadir İnanır ise bu iddiaya şöyle cevap verdi; Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabi ki de Ebru Hanım saçmalamış ifadelerini kullandı. Ebru Hanım saçmalamış diyerek tepki gösteren Kadir İnanır alışveriş yapmak için bir mağazaya girdi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum