Ebru Polat cesur Videosu İle Yürekleri Hoplattı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımalar ile dikkatleri Üzerine çeken güzel şarkıcı Ebru Polat son olarak evinin banyosunda dans ederken görüntülerini takipçileri ile paylaştı.

Ebru Polat cesur Videosu İle Yürekleri Hoplattı
07 Ekim 2019 - 11:11

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güze sarkıcı evinin banyosunda dans ettiği videosuyla magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Dans videosunun üstünde "Ne var bunda. Diğerleri neler yapıyor" ifadeleri kullandı.Güzel şarkıcı sık sık sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunurken cesur paylaşımları ise bütün dikkatleri üzerine çekiyor.

Yaptığı cesur paylaşımı ile gündeme gelen şarkıcı evinin banyosunda ayna karşısında dans etti.Göğüs dekolteli bir üst giyen belden aşağısını da havlu ile kapatan Polat, dansı ile magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Instagram hesabının hikaye kısmından paylaştığı dans videosuyla kısa sürede olay oldu. Bunu üzerine Güzel şarkıcı "Ne var bunda. Diğerleri neler yapıyor" ifadelerini kullandı.

Ebru Polat geçtiğimiz günlerde ise ünlü sosyal medya fenomeni olan Reymen'in şarkısı ''Ela'' ile dans etmiş ve kısa süre içinde hem sosyal medya da hem de magazin duyasında gündeme oturmuştu.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum